Sayın Yönetici;

Kurumumuz finansal çözümler, yönetim danışmanlığı, bağımsız denetim ve mali müşavirlik hizmetleri, hibe projeleri, SGK ve Devlet Teşvikleri alanlarında şirketlere, şahıslara ve kamu kurumlarına hizmet vermektedir. Genel ilkemiz hizmet verdiğimiz işletmeye özel butik servisler sunmak işletmelerin gelişimine katkı sağlamaktır.

Bu nedenle danışmanlık/hizmet verebileceğimiz konular ile ilgili şirket yöneticileri ile bir araya gelip sahada inceleme yaptıktan sonra en yararlı planlamayı yaparak işe başlanması genel uygulamamız arasında yer almaktadır. Aynı şekilde hibe programlarına yönelik proje yazımlarında özgünlük ve işletme ihtiyaçlarının göz önünde bulundurulması genel ilkemizdir.

Amacımız etkin, çözüm üreten, maliyet/fayda analizi yapılmış hizmetleri ilgili kurum için çalışanlarının yanında olarak, hizmet sunmaktır. Finansal ve finansal olmayan konularda sunduğumuz hizmetlerin ana başlıkları aşağıda bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz içerik bakımından çok yoğun alt unsurlar da ihtiva etmektedir. Bazı konularda çözüm ortaklarımız ile çalışma yapılmaktadır.

Saygılarımızla;